ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

2023-05-30

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie „Wyczarowane z drewna i wikliny”. Konkurs skierowany jest do osób uzdolnionych artystycznie, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu ozdób, dekoracji ogrodowych i parkowych  z drewna i wikliny w różnej formie.

Celem konkursu jest promocja kreatywności wśród dzieci i młodzieży, zainteresowanie doskonaleniem ich umiejętności technicznych, rozwijanie aktywności i wrażliwości estetycznej, uwrażliwianie na piękno przyrody, umożliwienie publicznej prezentacji własnej twórczości, popularyzowanie wiedzy przyrodniczej oraz wyłonienie najlepszej pracy.

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do promowania udziału w konkursie w Państwa szkole. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie konkursu oraz na stronie internetowej www.cee.skoczow.pl. Mamy nadzieję, że będziemy świadkami wielu innowacyjnych pomysłów, a przygotowane prace będą dla nas inspiracją do kolejnych wyzwań.