Drodzy Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pogórzu informuje, że rozpoczęcie procedury rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 nastąpi od 27 lutego 2018 od godz. 8:00 do 15 marca 2018 do godz. 15:00.

W celu rejestracji należy w przeglądarkę wpisać adres: www.gminaskoczow.przedszkola.vnabor.pl

Na w/w stronie, po zalogowaniu się, będziecie Państwo mogli wypełnić elektroniczny wniosek przyjęcia dziecka do naszego przedszkola.

Proszę zwrócić uwagę podczas wypełniania wniosku na kolejność preferencji dotyczących wyboru przedszkola. Przedszkole pierwsze na liście będzie deklarowanym przedszkolem, natomiast kolejne dwa będą traktowane jako rezerwowe w przypadku, gdy Państwa dziecko nie dostanie się do przedszkola z pierwszego wyboru.

Wypełniony wniosek należy wysłać w wersji elektronicznej, następnie wydrukować i złożyć go w sekretariacie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, ul. Zamek 8 w Pogórzu w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca 2018 do godz. 15:00.

W przypadku gdyby Państwo nie mieli możliwości wydrukowania wniosku można zrobić to za pośrednictwem szkoły.

Uwaga! Papierową wersję wniosku składamy wyłącznie do przedszkola pierwszego wyboru.

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do przedszkola, poza deklaracją o kontynuacji, nie muszą już wypełniać żadnych dokumentów.