Plan lekcji i karta zapisu na świetlicę

2021-08-31
  W zakładce http://zs5pogorze.ox.pl/plan-lekcjii został umieszczony plan lekcji, natomiast tutaj http://zs5pogorze.ox.pl/karta-zapisu znajduje się karta zapisu na świetlicę.

mLegitymacja szkolna

2021-08-26
  Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Już teraz na wniosek rodziców/prawnych opiekunów ucznia, szkoła może wydać elektroniczną wersję tradycyjnej, papierowej legitymacji.     Co to takiego mLegitymacja?   mLegitymacja szkolna to bezpieczne narzędzie, dzięki któremu  uczniowie potwierdzą przysługujące im uprawn…

Informacja dla rodziców uczniów klasy pierwszej

2021-08-18
    26 sierpnia (czwartek) o godzinie 16:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pogórzu odbędzie się spotkanie wychowawcy z rodzicami uczniów klasy pierwszej.  

Dyżury ZUS w gminach - pomagają w wypełnieniu wniosków 300 plus

2021-08-08
Szanowni Państwo, bielski Oddział ZUS organizuje w gminach na terenie Podbeskidzia mobilne punkty, w których eksperci pomogą w założeniu profilu PUE i wypełnieniu wniosku o 300 plus. W tym roku wnioski na wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry Start" można składać tylko elektronicznie za pośrednictwem: Platformy Usług Elektronicznych ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Empatia. Dyżury ZUS z mobilnymi stanowiskami PUE odbędą się w czternastu różnych gminach, w…

ŚWIADCZENIA 300+ W RAMACH PROGRAMU

2021-07-02
    Szanowni Państwo.     Od bieżącego roku realizacja zadania została powierzona Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 czerwca 2021 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” (Dz. U. z 2021 r. poz. 1092).     Wnioski o świadczenie można składać od 1 lipca br. wyłącznie elektronicznie.