WAKACYJNE WARSZTATY PROGRAMOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEZY

2017-06-07

Centrum EDUKACJA z Bielska-Białej zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty programowania pn. LATO Z PROGRAMOWANIEM, na których nauczą się podstawowych zasad i umiejętności programowania w wybranych językach programowania oraz samodzielnego tworzenia prostych gier i aplikacji. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Program warsztatów obejmuje dodatkowo zajęcia poświęcone nauce specjalistycznej terminologii informatycznej w języku angielskim na poziomie dostosowanym do wieku uczestników.

Warsztaty odbywać się będą w siedzibie Centrum EDUKACJA przez 10 dni w okresie od 26. czerwca do 7. lipca 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące wakacyjnych warsztatów programowania dostępne są na stronie internetowej www.centrumedukacja.pl.

Programowanie to przyszłość, warto więc już teraz dać dzieciom i młodzieży szansę na rozpoczęcie niezapomnianej przygody z kodowaniem.