Sztafetowe Biegi Przełajowe

2019-09-23

Sztafetowe Biegi Przełajowe

20 września 2019r na stadionie miejskim SOSiR Skoczów odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe gminy Skoczów. W zawodach wystartowały wszystkie Skoczowskie szkoły oraz szkoły wiejskie.

W każdej drużynie rywalizowało sześciu zawodników danej szkoły. Nasza młodzież spisała się bardzo dobrze w starszych dziewczynach (igrzyska młodzieży) i młodszych chłopcach (igrzyska dzieci) zajęliśmy 4 miejsce. Natomiast młodsze dziewczęta(igrzyska dzieci) uplasowały się na miejscu pierwszym i zakwalifikowały się do zawodów powiatowych w Cieszynie. Gratulujemy wszystkim startującym.

Zwycięski skład sztafety: ANDRZEJEWSKA KAMILA, CHROMIK JUSTYNA, KUKLA NATASZA, MACIEICZEK AMELIA, RAPCIAK EMILIA, LUDWICZAK NATALIA i rezerwowa ĆWIĘKAŁA JULIA