ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2020-08-28

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 1 września 2020r.

Aby zapobiec gromadzeniu się osób, uczniowie są proszeni o przyjście do szkoły w określonych godzinach wg następującego harmonogramu:

- kl. I – godz. 9.00 – uroczyste przywitanie uczniów klasy I wraz z rodzicami na hali sportowej, następnie przejście na spotkanie z wychowawcą do sali nr 3,

- kl. II – godz. 10.00 – spotkanie z wychowawcą w sali nr 8

- kl. III – godz. 10.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 9

- kl. IV – godz. 10.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 6

- kl. VI a – godz. 8.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 2

- kl. VI b – godz. 8.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 7

- kl. VII – godz. 8.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 4

- kl. VIII – godz. 8.00 - spotkanie z wychowawcą w sali nr 5

Prosimy rodziców, aby wyjątkowo w tym roku, nie towarzyszyli swoim dzieciom. Wyjątek stanowić będzie rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych. Rodziców pierwszoklasistów prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły, obowiązkowo zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos).

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich osób prosimy o przestrzeganie powyższego harmonogramu i niegromadzenie się przed szkołą zbyt wcześnie przed wyznaczoną godziną.

1 września świetlica szkolna jest nieczynna.