2022-02-04

Miło nam poinformować, że nasza szkoła złożyła wniosek i otrzymała wsparcie w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Program jest największym w historii wsparciem dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Do każdej szkoły trafi nowoczesne wyposażenie takie jak drukarki 3D, sprzęt audiowizualny do nagrań (kamery, aparaty, mikrofony), mikrokontrolery i lutownica. W ramach wsparcia finansowego zakupione zostaną roboty edukacyjne, materiały eksploatacyjne i wiele innych ,dzięki którym zajęcia będą bardziej praktyczne i atrakcyjne.

Celem programu jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach programu nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości 60 000,00 zł.

W ostatnich dniach roku 2021 do naszej placówki zaczęły docierać już pierwsze sprzęty, które zostaną oddane do użytku w nowym roku szkolnym.