INFORMACJE DOT. STREFY CZERWONEJ

2020-10-21

Szanowni Państwo!

W związku z rozszerzeniem listy powiatów w czerwonej strefie, do której został zakwalifikowany również powiat cieszyński, prosimy rodziców o dopilnowanie, aby dzieci, nosiły maseczki zarówno na powietrzu, tj. przy wyjściu z samochodu i przejściu do budynku, jak i w przestrzeni wspólnej, tj. na korytarzu, przy przejściu do toalety, na świetlicę. Każdy uczeń może też nosić maseczkę podczas lekcji.

Wspólnie uczymy się odpowiedzialności, zarówno za siebie, jak i innych.

Informuję, że szkoła jest przygotowana na nauczanie zdalne. Jesteśmy w posiadaniu usługi Microsoft Office365. W przypadku konieczności pozostania części uczniów w domu, nauka będzie prowadzona przy pomocy narzędzia Microsoft Teams.

Proszę Państwa, aby w razie przejścia na nauczanie zdalne, dzieci miały dostęp do sprzętu (komputer, tablet lub telefon).

Szkoła zachowuje wszelkie niezbędne środki, aby zminimalizować ryzyko zarażenia uczniów i pracowników wirusem COVID.

Dyrektor ZSP w Pogórzu,
Grzegorz Topol