DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

2017-02-15

Wczoraj (14.02.) odbyła się w naszej szkole niezwykle smakowita impreza pod hasłem „Przez żołądek do serca”. Podczas dyskoteki szkolnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski każda klasa mogła podbić serca swoich koleżanek, kolegów i nauczycieli własnoręcznie przygotowanymi przekąskami. Trzeba przyznać z ogromną radością, że wszystkie klasy zaprezentowały się wspaniale i niezwykle apetycznie. Nauczyciele a także przewodniczący klas mogli oddać głos na swojego faworyta. Nie był to jednak łatwy wybór! Okazało się, że właściwie każda klasa zasłużyła na nagrodę i pochwałę z ust Dyrekcji naszej szkoły. Jednak w wyniku głosowania zwyciężyły dwie klasy – klasa V SP i III G. Pozostałe klasy uplasowały się na drugim miejscu z taką samą ilością głosów. Zwycięskie klasy otrzymają pizzę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski. Zabawa była bardzo udana. Wybrano także księcia i królewnę oraz króla i królową „balu”. Byli to: Tymoteusz Jarco i Żaneta Kozubek z klasy III G oraz Julia Chromik i Igor Habarta z klasy II G.

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować wychowawcom oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu stanowisk, a przede wszystkim samym uczniom za tak kreatywne podejście do naszej zabawy. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejną edycję naszego konkursu „Przez żołądek do serca” już za rok!