APEL ŚWIĄTECZNY

2017-04-13

Czas zbliżających się świąt Wielkiej Nocy naznaczony jest radosnym oczekiwaniem, które współgra z powiewem wiosennej świeżości. Również w naszej szkole 12 kwietnia 2017 r. nie zabrakło akcentów zwiastujących nadchodzące święta. Kolorowe mazurki, pyszne babki i malowane pisanki wypełniły po brzegi koszyki uczniów kl. II, którzy pod opieką p. B. Michniok i p. B. Motyki w rymowanych wierszykach zaprezentowali zwyczaje wielkanocne. Całość dopełniły piosenki utrzymane w radosnym nastroju, wywołując promienny uśmiech na niejednej twarzy. Życzenia spokojnych i zdrowych świąt przekazane przez dyrekcję szkoły sprawiły, że mogliśmy poczuć niezwykłą atmosferę zbliżających się dni świątecznych.

Apel, na którym gromadzi się cała społeczność szkolna, staje się również okazją, by wyróżnić uczniów, którzy swą postawą uczniowską, godnie reprezentują szkołę w środowisku. Adrian Duchniak z kl. IIG otrzymał gromkie brawa i wyrazy uznania, gdyż w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Niemieckiego został laureatem, uzyskując jeden z najlepszych wyników.