KONKURS FOX i SKILLS BUILDER

2024-04-26

5 marca nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX. Udział w nim polega na rozwiązaniu testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz wiedzy kulturoznawczej. W kategorii „Bunnies” dla klas V-VI Oliwia Marek i Klaudia Klimczak osiągnęły wynik Bardzo dobry (II miejsce), a Aleksandra Habdas – wynik Dobry (III miejsce).

24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Skoczowie odbył się coroczny Gminny Konkurs z Języka Angielskiego SKILLS BUILDER. Uczestnicy zmagali się z testami gramatyczno – leksykalnymi dostosowanymi do swojego wieku. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 4-7, z których Olga Kamieniorz zajęła III miejsce w kategorii klas czwartych, Paulina Pochopień z klasy V, Oliwia Marek z klasy VI i Julia Biela z klasy VII  zajęły odpowiednio II miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!