ZAWODY DLA MALUCHÓW

2016-04-26

 

W czwartek 21 kwietnia uczniowie klas II i III brali udział w zawodach „Gier i zabaw”. Odbywały się one na terenie naszej szkoły. W rywalizacji brały udział wraz z naszymi reprezentantami trzy szkoły. W składzie klas drugich byli:

 1. Agnieszka Kaleta

 2. Larysa Habarta

 3. Justyna Chromik

 4. Magdalena Janik

 5. Kamila Andrzejewska

 6. Cezary Machej

 7. Wojciech Wojnar

 8. Daniel Szalbot

 9. Adam Sztwiorok

 10. Maciej Sztanderski

Natomiast klasę trzecią reprezentowali:

 1. Katarzyna Broda

 2. Wiktoria Czyż

 3. Maria Obracaj

 4. Malwina Żuk

 5. Maria Uchyła

 6. Szymon Białas

 7. Jakub Bystroń

 8. Bartosz Czupryński

 9. Maksymilian Świta

 10. Dawid Wrzeszcz

Gospodarze okazali się niepokonani pozostawiając rywali daleko z tyłu. Przedstawiciele obu klas zajęli pierwsze miejsca. Wyprowadzając w ten sposób w klasyfikacji generalnej nasza szkołę na najwyższą pozycję. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.