ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

2017-06-23

 

         23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pogórzu w radosnych nastrojach powitaliśmy rozpoczynające się wakacje.
 

         Obchody związane z uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęły się mszą dziękczynną w kościele NMP KP w Pogórzu. Po nabożeństwie uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się na hali sportowej. Tym wydarzeniom towarzyszyło wzruszenie i radość z nadchodzących wakacji. W programie artystycznym przygotowanym przez kl. IIIG pod opieką p. D. Szklorz jeszcze raz mogliśmy przeżyć chwile zapamiętane przez uczniów rozpoczynających nowy rozdział w swoim życiu. Żegnając się, podzielili się wspomnieniami, które wypełniały ich szkolną codzienność. Nie zabrakło piosenek zwiastujących nadejście najbardziej wyczekiwanych chwil przez uczniów. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swymi wychowawcami, by otrzymać świadectwa.
 

         Wszystkim składamy gratulacje z uzyskanych promocji do następnych klas i życzymy bezpiecznych, pełnych wrażeń i przygód wakacji.

 

Liliana Gwizdoń