ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS 1-3 SP

2016-06-25

Ostatni dzwonek, wakacji już czas!

24 czerwca w piątek, w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pogórzu o godz. 8.15 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas 1-3 SP.

Na rozpoczęciu głos zabrał dyrektor Grzegorz Topol, który oficjalnie przywitał zebranych gości, rodziców oraz oczywiście uczniów i grono pedagogiczne. Następnie zaproszeni goście m.in. burmistrz miasta Mirosław Sitko, zastępca burmistrza Andrzej Bubnicki, sekretarz gminy Beata Macura, oraz kierownik ZJO Cezary Tomiczek , oficjalnie z gratulacjami przekazali dyrektorowi powierzenie tej funkcji na najbliższe 5 lat. Gratulujemy!

Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem pani Iwony Kowalskiej oraz pani Kornelii Kanii przedstawili inscenizację pt. „Wakacje”. W czasie przedstawienia nie zabrakło wakacyjnej atmosfery, uśmiechu, radości, tańców, śpiewu, oraz gromkich braw na zakończenie.

Po występie przyszedł czas, na który wszyscy czekali, mianowicie rozdanie nagród za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz inne zasługi, które wręczał pan dyrektor wraz z wychowawczyniami poszczególnych klas. Wyjątkowo uczniowie klas pierwszych za ukończenie klasy pierwszej otrzymali nagrody książkowe, z życzeniami dalszych sukcesów.

Na zakończenie dyrektor Grzegorz Topol podziękował wszystkim za owocną współpracę i życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Kornelia Kania