Z WIZYTĄ W DPS-ie

2016-04-13

 

W piątek 8 kwietnia uczniowie klasy II a i II b wraz ze swoimi wychowawczyniami – p. Joanną Kusy i p. Katarzyną Borowicz udały się po lekcjach do Domu Pomocy Społecznej w Pogórzu. Celem wyjazdu było zaprezentowanie Paniom Pensjonariuszkom przygotowywanego przez wiele tygodni przedstawienia pt. „Historia o Wielkanocnym Jaju”. Kiedy już spakowane zostały wszystkie niezbędne rekwizyty oraz ciekawe i kolorowe stroje, podekscytowane dzieci dotarły busami na miejsce. Spotkaliśmy się z miłym i serdecznym powitaniem. Chociaż niektórzy aktorzy zmagali się z małą tremą występ wypadł bardzo dobrze i oczywiście został nagrodzony gromkimi brawami. Wesołe i wpadające w ucho piosenki zachęciły Panie do wspólnego śpiewania, dzięki czemu atmosfera sprzyjała radosnemu biesiadowaniu. Pracownicy DPS-u ugościli nas pysznym poczęstunkiem, za co serdecznie dziękujemy. Jeżeli tym występem udało się nam sprawić komuś choćby odrobinę radości, jesteśmy z tego dumni i szczęśliwi.