WYNIKI KONKURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

2018-03-11

Dnia 6 marca 2018r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbył się Powiatowy Wiosenny Konkurs Języka Angielskiego, w którym rywalizowali uczniowie klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych i klas trzecich gimnazjum. Uczestnicy konkursu rozwiązywali ponad godzinny test sprawdzający wiedzę z języka angielskiego, umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość gramatyki oraz kultury krajów anglojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Kwiecień i Adrian Duchniak z klasy III gimnazjum. Poziom wiedzy okazał się bardzo wysoki, ale również  bardzo wyrównany. Ola Kwiecień zajęła III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Gratulujemy!

Tydzień wcześniej gościliśmy w SP3 w Skoczowie na gminnym konkursie języka angielskiego Skills Builder. Tym razem uczniowie ze szkoły podstawowej zmagali się z testem językowym. Każdą klasę reprezentował jeden uczeń. Dwoje naszych uczniów, Jakub Bystroń z klasy V oraz Dominika Kuczera z klasy VII, zdobyli wysokie II miejsce, natomiast Natasza Kukla i Dominik Żabczyński z klas IV i VI również godnie reprezentowali naszą szkołę.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za chętny udział i zaangażowanie. Gratuluję wysokich wyników!

Monika Kocman