UROCZYSTE PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

2017-11-02

Dnia 24 października na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się ważna uroczystość. Tegoroczni pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pogórzu w obecności swoich rodziców oraz Dyrekcji szkoły. Dzieci z klasy pierwszej zaprezentowały bogaty program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. Obejrzeliśmy także zabawną scenkę o Pinokiu. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani przez Dyrektora Grzegorza Topola na uczniów. Otrzymali także pamiątkowe dyplomy, a na głowy włożyli birety. Dzieci zostały obdarowane przez rodziców słodkimi „rogami obfitości”. Uroczystość zakończyło przyrzeczenie rodziców klasy I złożone w obecności dzieci. Po oficjalnej części imprezy wszyscy jej uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.