SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

2015-10-08

28 września 2015r. na stadionie SOSiR  w Skoczowie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach tych udział wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Sztafeta  dziewcząt SP wywalczyła trzecie miejsce, sztafeta chłopców miejsce czwarte. Natomiast drużyna chłopców gimnazjum zajęła miejsce czwarte, a dziewcząt gimnazjum miejsce pierwsze.

Tym zwycięstwem dziewczęta gimnazjum uzyskały awans do zawodów powiatowych, które odbyły się 6 października na stadionie w Chybiu. Na 16 drużyn startujących w powiecie nasz zespół zajął bardzo wysokie miejsce trzecie i wywalczył awans do zawodów na szczeblu rejonowym.

Oto skład zwycięskiej drużyny:

-   MAGDALENA WRZESZCZ

-   MARCELINA WOJTYŁA

-   DOMINIKA WANAT

-   KAROLINA TARGOSZ

-   MAGDALENA RODENKO

-   JULIA CHROMIK

-   ALICJA UCHYŁA

Gratulujemy dziewczętom udanych startów i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.