SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

2016-06-17

„Wzajemna życzliwość, grzeczność ,uprzejmość- są jak kwiaty na kobiercu ludzkiego życia.

Pielęgnujcie i szanujcie to piękno!”

To słowa, którymi podsumowaliśmy tegoroczny apel z udziałem Skrzata Życzliwka. Sympatyczny Skrzat przyniósł piękne kartki  z życzeniami,  a adresatami tych pozdrowień była Społeczność szkolna. Przedstawienie teatralne pt. „Trzy bajki” w wykonaniu klasy VI promowało postawę tolerancji, szacunku, przyjaźni, uprzejmości, gotowości do pomocy, bo „życie nie po to jest by brać"…

Doskonale to rozumiemy i dostrzegamy w swoim otoczeniu osoby, którym drobny, przyjazny gest może sprawić radość. Wysłaliśmy kartki z pozdrowieniami do mieszkanek Domu Pomocy Społecznej, a szkolne radio dedykowało Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom piosenki, które wprowadzały wszystkich w dobry nastrój.