SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY - Czy przejdziemy do historii?

2016-04-10

 

Dnia 5.04.2016r. o godz. 9:00 klasa VI SP przystąpiła do Sprawdzianu. W części pierwszej uczniowie mieli za zadanie wykazać się zdobytą dotychczas wiedzą z języka polskiego i matematyki. Rozwiązywali zadania otwarte i zamknięte, które w ich opinii nie były trudne. Około godz. 10:30 nastąpiła przerwa i można było posilić się kanapkami, odpocząć oraz podzielić się pierwszymi wrażeniami. Następnie, po krótkiej „sesji zdjęciowej”, o godz. 11.45, solidarnie z kolegami z całej Polski, klasa VI rozpoczęła zmagania z językiem angielskim. Mamy nadzieję, że uczniowie wykazali się dobrą wiedzą, ale na wyniki musimy trochę poczekać.

 

Jak wieść niesie, był to ostatni tego typu Sprawdzian dla klas szóstych, tym samym zapisujemy historyczną datę w edukacji szkolnej: 5 kwietnia 2016.