REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

2023-02-03

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu informuje, że rozpoczęcie procedury rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2023/2024 nastąpi w dniach

od 01.03.2023r od godz. 8.00

do 15.03.2023r do godz. 15.00

 

W celu rejestracji należy w przeglądarkę wpisać adres: www.gminaskoczow.przedszkola.vnabor.pl

 

Na w/w stronie, po zalogowaniu się, będziecie Państwo mogli wypełnić elektroniczny wniosek przyjęcia dziecka do naszego przedszkola.

 

Proszę zwrócić uwagę podczas wypełniania wniosku na kolejność preferencji dotyczących wyboru przedszkola. Przedszkole pierwsze na liście będzie deklarowanym przedszkolem, natomiast kolejne dwa przedszkola będą traktowane jako rezerwowe w przypadku, gdy Państwa dziecko nie dostanie się do przedszkola z pierwszego wyboru.

UWAGA!

Jeśli Państwo posiadają adres e-mailowy, prosimy o wpisanie go we wniosku ze względu na możliwość przesyłania powiadomień z platformy naboru, co ułatwi kontakt z Państwem.

 

Wypełniony wniosek należy wysłać w wersji elektronicznej, następnie wydrukować, dołączyć załączniki i złożyć go w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ul. Zamek 8 w Pogórzu w nieprzekraczalnym terminie do 15.03.2023r. do godz. 15.00.

W przypadku gdyby Państwo nie mieli możliwości wydrukowania wniosku można zrobić to za pośrednictwem szkoły.

Od tego roku wniosek można złożyć elektronicznie podpisując go profilem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym. W tym wypadku nie ma potrzeby składania wydrukowanego wniosku w sekretariacie szkoły. Analogicznie  postępujemy w przypadku potwierdzenia woli.

Uwaga! Papierową wersję wniosku składamy wyłącznie do przedszkola pierwszego wyboru.

 

Rodzice, których dzieci już uczęszczają do przedszkola, poza deklaracją o kontynuacji nie muszą już wypełniać żadnych dokumentów.