PODZIĘKOWANIA ZA ORGANIZACJĘ DNIA PATRONA

2017-05-22

„Piękno należy wesprzeć, bo tworzą je nieliczni, a potrzebuje wielu”
J. W. Goethe

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pogórzu składa serdeczne podziękowania dla nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, sponsorów, lokalnej społeczności za czynny udział i organizację uroczystego Dnia Patrona.

Szczególne podziękowania dla rodziców uczniów klasy VI i wychowawczyni Pani Jadwigi Dybczyńskiej - Wasza pomoc okazała się bezcenna i przyczyniła się do uatrakcyjnienia festynu oraz zadowolenia i uśmiechu naszych dzieci. Podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, którzy zaprezentowali podczas tej imprezy swe talenty artystyczne. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym uczestnikom zabawy za to, że to sobotnie popołudnie spędzili razem z nami, bo bez Waszej obecności to wszystko nie miałoby sensu.

Jan Marek, człowiek o wielkim sercu, a jednocześnie skromny jest z Was dumny!