LATO W MIEŚCIE 2017

2017-07-26

 

W dniach od 10 do 21.07.2017 r. w naszej szkole odbyły się półkolonie organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Skoczowie.

 

Z tej propozycji wakacyjnego wypoczynku skorzystało 54 dzieci.

 

Organizatorzy zadbali, aby program półkolonii był atrakcyjny i przygotowany tak, żeby każde dziecko mogło w nim znaleźć coś dla siebie. Zajęcia odbywały się przez 10 dni w godzinach od 9:00 do 14:00 pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej: p. Renaty Szczypki, p. Edyty Grelowskiej, p. Magdaleny Krupińskiej, p. Agaty Gronowskiej i p. Barbary Bielan.

 

Uczestnicy bardzo chętnie brali udział w zajęciach sportowych, zabawach na świeżym powietrzu, zajęciach plastycznych oraz w licznych konkursach.

 

W programie akcji „Lato w mieście” znalazły się również wycieczki. Uczestnicy odwiedzili Skansen w Ochabach, salę zabaw „Zabawowo” w Bielsku – Białej oraz Muzeum Zamkowe w Pszczynie. Ponadto były organizowane wyjazdy na basen „Delfin” oraz do Teatru Elektrycznego w Skoczowie.

 

Półkolonie okazały się po raz kolejny atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego. Różnorodny i bogaty program, nie tylko nie pozwolił na nudę, ale uczył i bawił.

 

Do zobaczenia w następnym roku !