KONKURS ANGLOJĘZYCZNY

2015-12-17

Dnia  11 grudnia w Zespole Szkół nr 3 w Skoczowie uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w gminnym konkursie z języka angielskiego ”Challenge”. W pierwszej kolejności uczestnicy pisali  test indywidualny, a następnie już grupowo zmagali się z wieloma ciekawymi konkurencjami. Program konkursu obejmował nie tylko wiedzę gramatyczną oraz umiejętności językowe, ale wymagał również wiedzy na temat kultury państw anglojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie III klasy gimnazjum: Filip Cwajna, Paulina Pietrzyk oraz Wojciech Wysłuch. W klasyfikacji indywidualnej Filip Cwajna zajął II miejsce, również w kategorii grupowej gimnazjaliści uplasowali się na II miejscu. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!