I SZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKÓW OBCYCH

2018-04-14

27 marca 2018 r. odbyło się I Szkolne Dyktando z Języków Obcych. W dyktandzie z j. angielskiego i j. niemieckiego wzięło łącznie udział ponad 40 uczniów naszej szkoły. Tekst z j. angielskiego czytał specjalnie zaproszony gość Pani Agnieszka Herok - filolog języka angielskiego, natomiast tekst z języka czytał Adrian Duchniak - uczeń naszej szkoły i finalista Konkursu Przedmiotowego z j. niemieckiego. Po przerwie świątecznej wszyscy uczniowie zostali zapoznani z tekstami dyktand na swoich zajęciach z języka angielskiego i niemieckiego. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostały rozdane podczas apelu 13 kwietnia.

Oto nasi zwycięzcy:

j. angielski, kl. 4 - 6

1. Dominik Żabczynski (kl. 6)

2. Oliwier Rucki (kl. 5)

3. Adrian Cieślar (kl. 6)

Wyróżnienie: Tomasz Urbaniak (kl. 4)

j. angielski kl. 7 i II - III gimn.

1. Aleksandra Kwiecień (kl. III G)

2. Szymon Kocman (kl. III G)

3. Adrian Duchniak (kl. III G)

Wyróżnienie : Dominika Kuczera (kl. 7)

j. niemiecki kl. 6 - 7 SP i II - III gimn.

1. Adrian Cieślar (kl. 6)

2. Małgorzata Kanafek (kl. 7)

3. Dominika Kuczera (kl. 7)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w dyktandzie. Zapraszamy znowu w przyszłym roku :-)

Dziękujemy również Radzie Rodziców oraz Sklepikowi Szkolnemu Smakuś za ufundowanie głównych nagród oraz nagród pocieszenia.