GMNINNE BIEGI PRZEŁAJOWE

2020-10-06

25.09.2020 r. na stadionie SOSiR Skoczów odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na poziomie Gminnym. W rywalizacji wzięło udział sześć Skoczowskich szkół, biegi rozegrały się w kategorii dzieci i młodzieży. Dziewczęta miały do pokonania 800m, a chłopcy zmierzyli się z dystansem 1000m. Drużyny z naszej szkoły spisały się bardzo dobrze uzyskując w dwóch kategoriach dziewcząt pierwsze miejsce i tym samym wywalczyły awans do zawodach powiatowych. Chłopcy także stanęli na podium zdobywając drugie i trzecie miejsce. Gratulujemy walecznej postawy i sukcesów.

Drużyny zwycięskie:

W Igrzyskach Dzieci (do 6 klasy) dziewcząt: AMELIA MACIEICZEK, ALEKSANDRAWOJTYŁA, AGNIESZKA KALETA, NATALIA LUDWICZAK, JULIA ĆWIĘKAŁA, EMILIA RAPCIAK R: NATALIA PIETRZAK

Igrzyska Młodzieży (7 i 8 klasa) dziewcząt: KAMILA ANDRZEJEWSKA, JUSTYNA CHROMIK, NATASZA KUKLA, MARIA UCHYŁA, NATALIA PUC, KATARZYNA BRODA.