ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

2017-11-30

 

Dnia 28.11.2017 w godzinach od 16 do 19 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dyskotece andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Zabawy i konkursy prowadził nasz kolega z klasy 6 - Piotr Gwizdoń, przewodniczący sekcji kulturowo – oświatowej.

 

Jednym z najciekawszych konkursów był taniec z balonem. Ten konkurs wygrali Julia Chromik i Hubert Mika, na drugim miejscu znaleźli się Patrycja Wrzeszcz i Marian Hernik. Królową balu została Aleksandra Ganiek, a królem Kamil Szostok. W ramach imprezy każdy uczestnik balu mógł zakupić galaretkę oraz zabrać soczek ufundowany przez Radę Rodziców. Wróżyliśmy także z wosku. Ostatnią zabawą tego wieczoru była gra w krzesełka, w której zwyciężyła Wiktoria Woźniak.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zapraszamy w styczniu na bal karnawałowy.